Teplota vody

//

História teplôt

História teplôt LaManche
___________________

Najnovšie videoPočet návštev: Štatistika

Mapa navstev

My sa zimy nebojíme, nemáme z nej strach.
S odvahou si zaplávame v ľadových vodách...


Dialkové plávanie

Tréning v diaľkovom plávaní Dvojhodinovka jún 2017

Júnové počasie sa akosi umúdrilo a konečne je to ako za mojich mladých čias. Aj teplo, aj trocha sa ochladí a aj čo to poprší.

Článok TU

Piatková predpoveď na nedeľu bola neveľmi prívetivá, ale v sobotu sa to vypršalo a na nedeľu zostalo už len slnko a príjemný vánok. A tak sme si schuti spoločne zaplávali v priezračne čistej a príjemne teplej vode štrkoviska Veľká voda na Košariskách.

u Stretlo sa nás dvadsaťtri plavcov. UNa nástupe sme si zopakovali zásady vytrvalostného plávania a o 9:08 sme spoločným štartom začali ukrajovať prvé metre z dvojhodinovky. Voda s teplotou 21.3°C bola príjemná a osviežujúca. Vzduch sa vyhrial veľmi rýchlo na 28°C a keby mierne od severozápadu nepofukovalo, tak by to pripomínalo júlové leto.

Pravidelne sme dopĺňali tekutiny a sporadicky poniektorí aj niečo zjedli. Slnko pálilo statočne ale všetci sa na takýto prídel slnečných lúčov riadne pripravili. Poctivo sa nakrémovali opaľovacím krémom a na hlave mali plávaciu čiapku.

Dvojhodinovku ukončilo štrnásť plavcov a všetci sme na záver ochutnali tradičný zázvorový čaj, šišky a bublaninu od Dunajskolužných medveďov a Andy, za čo im veľmi ďakujeme.

Chcem poďakovať vám všetkým za účasť a teším sa o mesiac, keď sa stretneme na trojhodinovke.Luboš

Foto z akcie TU

Krátke video z akcie.


[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasov: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Lubomir | Vydané dňa 12. 06. 2017 | 527 zobrazení | Informační e-mailVytlačiť článok
Site created by palieux © 2008 | Layout rsBloger by pa3k © 2005
Vytvorené prostredníctvom phpRS - GNU/GPL redakčného systému.